Nový objekt (html)
Nový objekt (html)

Naša firma RV AUTO s.r.o., ktorá sa zaoberá dovozom a predajom ojazdených automobilov zo západných krajín Európskej únie. Naše autá najčastejšie pochádzajú z krajín ako Francuzko, Belgicko a Nemecko. Firma RV AUTO s.r.o. ako profesionálny obchodník na trhu s ojazdenými vozidlami so špecializáciou na predaj ojazdených vozidiel po prvom majiteľovi, ktoré pochádzajú z renomovaných leasingových spoločností, a sú počas svojho používania veľmi poctivo sledované v zmysle údržby a celkového technického stavu.

Všetky naše vozidlá majú jasný pôvod minulosti bez náznakov pozmeňovania identifikačných prvkov a najazdených kilomerov so zmluvnou garanciou !!! Navyše všetky individuálne dovezené vozidlá musia povinne prejsť cez kontrolu originality, čo potvrdí pravosť automobilu. Všetky inzerované vozidlá sa nachádzajú fyzicky na Slovensku, ktoré je možné vidieť i vyskúšať v našom autobazáre na ulici Pri Starom Mýte 2 v Bratislave Umožníme Vám dôkladnú technickú i diagnostickú kontrolu kupovaného vozidla s Vaším automechanikom resp. nezávislým znalcom v našom autoservise prípadne v akomkoľvek autorizovanom servise.

Cena bez rizika dlhu na DPH Pri kúpe vozidla Vám poskytneme faktúru (doklad o nadobudnutí vozidla) s riadne vyčíslenou DPH pri vstupe do Slovenskej Republiky podľa platnej daňovej legislatívy SR. Následne Vám nehrozí zabavenie vozidla kvôli daňovému dlhu na DPH v rámci EU.

Odpočet DPH -20% Pre nákup na firmy alebo platcov DPH poskytujeme takmer na všetky vozidlá možnosť uplatnenia odpočtu DPH -20% z ceny vozidla!

Pôvod vozidiel Na naše vozidlá sa nevzťahujú práva tretích strán (exekúcia, leasing) a iné právne ťarchy, ktoré samozrejme zmluvne garantujeme. Spolupracujeme s poprednými leasingovými spoločnosťami, ktoré výlučne odpredávajú vozidlá po 1. majiteľovi.

Nový objekt (html)

Nenašli ste svoje vysnívané auto?

Nevadí, kontaktujte nás s vašimi požiadavkami a my vám vysnívané auto dovezieme.

Kontaktuje nás
Nový objekt (html)

RV Auto, s.r.o.

Pri Starom Mýte 2,
Bratislava

Kontakt:

Tel.: +421 908 564 399
E-mail.: rvautomobili@gmail.com

Otváracie hodiny:

PO – PIA: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Nedeľa: po telefonickom dohovore